Побутівки будівельні вагончики, контейнер Дніпропетровська область
УКР ukrainian

Бытовка пост-охраны 2.5 х 4.3м Дніпро

Дніпро

4 лютого 05:24

Оренда:
4 500 грн

Сдам в аренду бытовку - сторожку, находится в г. Днепре Стоимость: 4000 в месяц - нужно оплатить за первый и последний месяц Залог 20000 грн .

Пост охраны  Дніпро

Дніпро

28 січня 01:24

Продаж
65 000 грн

ТОВ "ПРОФМОДУЛЬ"- производитель бытовок и модульных сооружений с 2015 года. Производим посты охраны любых размеров, внутреннего и

Пост охраны 1.5 на 1.5 Дніпро

Дніпро

24 січня 01:24

Продаж
42 000 грн

Продам пост охраны, утепленный, есть проводка. Обзор на три стороны - металлопластиковые окна. Размер 1.5 х 1.5 метра. Новый! Также

Пост охраны 3*2,4 m Дніпро

Дніпро

19 січня 00:24

Продаж
75 000 грн

Блок пост охраны или КПП могут использоваться для охраны самых различных объектов или участков: частного коттеджа или даже небольшого

пости охорони, сторожки, КПП у Дніпропетровській області

Пост охорони - це відмінний варіант для розміщення охорони на території об'єкта а також установки наглядової або пропускного пункту.

Завдяки сторожці охоронець може перебувати в теплому приміщенні з великими вікнами для спостереження. Розмір сторожки може бути обраний в залежності від побажань клієнта, зазвичай це невелике приміщення для 1-2 чоловік.

Як правило сторожка комплектується тапчаном і освітленням, можна встановити стіл.

При бажанні в одному пості охорони може розміститися кілька людей щоб зігрітися, попити чай.

Купити пост охорони : можна замовити через даний веб-сайт, вибравши відповідну опцію.
Просто залиште заявку на сподобалася пост охорони і менеджер з Вами зв'яжеться.

Базова комплектація сторожки: металопластикові двері зі склом, освітлення, розетки і вікна. Якщо сторожка потрібна на нетривалий час - можна взяти її в оренду.

Замовити сторожку, пост охорони можна натиснувши кнопку "Купити" або "замовити". Також можна зателефонувати за зазначеною в оголошенні номером телефону.

Доставка блок-модулів здійснюється по всій Україні. На виготовлення однієї конструкції йде до 3 тижнів. Комплектація відрізняється в залежності від конкретної моделі.

Якщо Ви є виробником постів охорони, сторожок, побутівок - додавайте будь ласка свої пропозиції на даний сайт. Це безкоштовно!


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Ми використовуємо Кукі!